Můj příběh

Jako výtvarnice a milovnice alternativního životního stylu, inspiruji a motivuji lidi ke změně života.Protože někdy stačí jen málo a dějí se velké věci.

Kdo jsem já tady a teď.

Je to teď přesně pět let, co jsem začala žít svůj nový život. Kdy jsem zrušila všechny dohody se svým strachem a vzala si svůj vlastní život do svých rukou. Během těch pěti let jsem překonala mnoho tabu, strachů a témat, na která jsem dříve ani nepomyslela. I ve své tvorbě jsem se posunula o velký krok dále.

Maluji obrazy, které lidem zdobí jejich domovy a kreslím portréty jejich blízkých. Vyrábím a šiji, upcykluji a jinak se zajímám o životní prostředí. Je toho mnoho, co mě baví.

Stále na sobě pracuji. Je to výzva. Je to dar života, protože dokud se něco děje, dokud na sobě má člověk stále co zlepšovat, ví že žije. Život je proud. Život je změna. 

Kým jsem byla dříve.

Ještě před pár lety jsem ale taková byla jen na půl. Celý svůj život jsem žila jen na půl. Navštěvovala jsem mnoho výtvarných škol (devět let na Základní umělecké škole, na střední škole obor Módní návrhářství a na vysoké Pedagogická fakulta obor Výtvarná výchova), účastnila jsem se různých projektů a měla vlastní výstavu.

Chodila jsem do přírody, na výlety, přemýšlela o ochraně planety a měla spoustu jiných krásných a ušlechtilých snů, ale opravdu jsem svůj život nežila.

Od dětství jsem se potýkala s chronickým onemocněním a to mi bralo hodně síly do života. Nic mě vážně nebavilo. Ničemu jsem se nevěnovala na plno a s vášní. Má duše byla smutná a vyčerpaná. Nikdy jsem nic nedotáhla do konce, vše zůstávalo jen ve fázi plánování. Dokonce to dospělo až tak daleko, že jsem přestala malovat. 

 A dost!

Jednoho dne jsem si řekla „A dost!“ Rozhodla jsem se, že takto už dál žít nechci a radikálně jsem změnila svůj život. Musela jsem při tom překonat všechny své strachy a démony. A to opravdu intenzivně.

Najednou jsem zjistila, že má tvorba se lidem líbí. Tak jsem začala opět malovat a tvořit a najednou začaly chodit i zakázky. Se silnou motivací jsem se zlepšovala a učila nové věci. Na místní základní škole jsem vedla kroužek výtvarky a soukromě pomáhala jedné mladé slečně s přípravou na talentové zkoušky na střední školu. 

Život mi ukázal, že za to stojí.

Předat dál

Nyní nastala další etapa mého života. Šířit to dál. To vše co umím a co mě zajímá je pro mě tak silné, že si to nemůžu nechat jen pro sebe. Takže pokud mi dovolíte, ráda vám budu průvodcem a přítelem na cestě za změnou života.

Naučíme se spolu tvořit s lehkostí a vášní. Tvořit krásná umělecká díla, malé dárečky pro vaše blízké a jiné věci. Tvořit spokojený a pohodový život. Tvořit s přírodou a pro přírodu. Protože kdo tvoří, ten žije a naopak.