Služby

Mým cílem je spokojený a finančně zabezpečený klient. Proto Vám nabízím komplexní finanční poradenství, a to včetně zprostředkování daného řešení tak, abyste měli více času na svou rodinu, práci a osobní život. Zaměřuji se jak na rodinné a osobní finance, tak i na efektivní řešení pro podnikatele.

S čím Vám poradím?

Bydlení

Bydlet ve vlastním je dnes luxusem, který si nemůže dovolit každý a mnoho lidí hledá vhodnou hypotéku, která je nezadluží na celý život. Mým cílem je pomoci Vám najít výhodnou hypotéku, na které nejen ušetříte až 150 000 korun na každý milion, ale i ji splatíte v rozumném čase. S bydlením také souvisí dlouhá a mnohdy nepřehledná byrokracie – i s tím vám dokaži pomoct a vše za vás zařídit či vás tím provést tak, abyste vždy věděli na čem jste. Pakliže již hypotéku máte a hledáte, jak ji co nejdříve doplatit či refinancovat, nemusíte se bát. Já i můj team vám budeme k dispozici i v tomto.

Ochrana příjmů

Chcete mít ve svém životě jistotu, že ať se stane cokoliv, nebudete muset řešit existenční problémy, zachováte si výši svého přijmu a nebudete muset posouvat své plány? Společně najdeme řešení, které vám bude vyhovovat a zajistí vám finanční bezpečí, a to skrze výhodná spoření či pojištění.

Vaše plány a zajištění dětí

V životě nastane mnoho plánovaných i neplánovaných zvratů. Pořízení auta, svatba či lepší dovolená – vše může stát i více, než jeden měsíční plat. Poradím vám, jak si správně rozvrhnout finance, abyste se nemuseli příští měsíce přespříliš uskromňovat. Mít dítě je velká zodpovědnost a jako rodič určitě chcete, aby vaše dítě mělo k růstu ty nejlepší podmínky – i toho lze dosáhnout skrze chytré finanční plánování. Můžete tak zajistit svému potomku lepší start do života.

Renta

Snem téměř každého je nechat penízet vydělávat peníze a přestat pracovat. Přemýšleli jste již nad tím, kdy přestanete pracovat vy? Jak bude vypadat vaše stáří? Pomůžu vám vše naplánovat tak, aby za vás nerozhodoval stát a vy jste byli sami strůjcem svého štěstí.

Investiční produkty

Jak začít investovat již od 500,- měsíčně a bez vstupních poplatků? Přemýšlíte co s nadbytečnými penězi na Vašem běžném účtu, které Vám časem ztrácejí na své hodnotě?

Pojištění a povinné ručení

Jak na to, aby Váš majetek byl kvalitně ochráněn a za co možná nejméně peněz? Na trhu je mnoho různých pojištění, málokteré je však výhodně. Vyberme tedy spolu pro vás to nejvýhodnější a já se za vás postarám i ohlídání ceny a kvality všech smluv.

Bankovní služby

Poradím vám s tím, jak získat bezplatné bankovní služby – výběry z bankomatů, převody, měsíční poplatky. To vše v dnešní době může být i bez poplatků, a to snadno a přehledně.

Půjčky a úvěry

Máte úvěry s vysokými úroky a měsíčními splátkami? Potřebujete s tím pomoct? Vyřeším za vás konsolidaci stávajících úvěru a zajistím pro vás ten nejvýhodnější úrok a podmínky.

Zajímá Vás možnost investování?

+420 724 570 058