Reference

Finance pro mě nějsou jen o číslech a grafech, ale především o samotných lidech. Své podnikání stavím na jednoduché, ale důležité vizi – spokojený klient je tou největší odměnou. Co o mně říkají spokojení klienti si můžete přečíst níže, ostatně i vy mezi nimi můžete být.

 • Slečna Veronika Víchová, je doslova malý zázrak. Nebýt této osoby a jejího profesionálního přístupu, nikdy nezískáme zbývající část peněz, které jsme nutně potřebovali na zaplacení nového auta, jelikož staré nám nenadále vypovědělo službu. Nejen, že nám zařídila snový úrok, ale nebýt její angažovanosti a zapálení pro věc, tak jsme půjčku za těchto podmínek nikdy nezískali. Nicméně tohle byla jen třešnička na dortu, již předtím nám nastavila finanční plán. Zasvětila nás do světa financí a investic nenásilnou a velmi dobře i pro laika srozumitelnou formou. Díky slečně Víchové, tak nejen měsíčně ušetříme více peněz, ale velmi úspěšně se nám je daří zhodnocovat. Takže slečně Veronice moc děkujeme a vřele ji Vám všem doporučujeme, protože my ji budeme vždy vděční. A díky ní bohatí.

  Ing. Marek Kucbel Ph.D.

  vědecký pracovník
 • Se slečnou Veronikou Víchovou jsem začala spolupracovat v době, kdy jsem hledala možnosti jak ušetřit své peníze v rámci leasingu u aut v mém podnikání. Zároveň jsem poptávala kvalitní životní pojištění a někoho, kdo mi bude v rámci financí dlouhodobě nápomocen.

  To, co jsem řešila poslední roky, bylo hotovo do jednoho měsíce. Veronika odvedla veškerou svou práci s profesionálním přístupem a s klidem, vše za mě vyřídila a důkladně vysvětlila.

  Navíc mi Veronika poskytla nadstandardní pomoc v řešení historické pojistné události u autonehody, kde jsme se domohly o vyrovnání odškodného. Slečnu Veroniku doporučuji pro její ochotu pomoci s úsměvem na tváři a pozitivním přístupem, tak i pro její nasazení a hledání možností.  Mně osobně ulevila od různých poplatků a díky ní vím, že ušetřím spoustu peněz. Vřele doporučuji 🙂

  Renata Vorlová

  podnikatelka
 • Slečna Veronika je člověk na pravém místě. Po první schůzce, kdy mě zasvětila do světa financí, vyvolala nadšení a větší zájem myslet na budoucnost. Tím mi bylo jasné, že ji budu potřebovat. Na dalších schůzkách se velmi snažila, aby člověk pochopil, jak důležité je mít plány. A nyní vím i já, jak je to důležité. Hospodaření s financemi mi nyní nečiní takové potíže, když vím, za jaké nepotřebné věci či smlouvy jsem předtím utrácel. Slečně Veronice plně důvěřuji a mnohokrát se mi to oplatilo. Zvláště v době, kdy jsem potřeboval si pořídit nový automobil, na který jsem neměl dostatek financí. V době, kdy každá banka nabízí to stejné, slečna Veronika přišla s mnohem lepší nabídkou. A za to jsem jí velmi vděčný!

  MUDr. Petr Pfeiler

  lékař
 • Slečna Veronika je velice milá a sympatická. Ve světě financí se příliš nevyznám, proto oceňuji, že mi vše dokáže srozumitelně vysvětlit a motivovat mě, abych lépe nakládala s financemi. Vím, že se na ni mohu spolehnout. Je vidět, že ji tato práce baví a co je důležitější, že ji baví pomáhat lidem. S takovým člověkem je radost spolupracovat.

  Tereza Tomášková

  studentka
 • Veroniku znám všeobecně jako bytost, která se svým zápalem pro cíl a se smyslem pro organizaci, plní veškeré potřebné úkony beze zbytku, precizně a zodpovědně. A proto jsem se nezdráhala, svěřit ji do rukou své finanční portfolio, byť to bylo krátce po jejím přesunu z jiné pracovní sféry. Co mě ovšem nečekaně mile překvapilo, byla skutečnost, že mi dokázala refinancovat stávající úvěr a pokrátit ho o 65.000,-Kč , a v ten moment jsem věděla, že je Veronika na správném místě.

  Marcela P.

 • Dříve jsem platila plno různých smluv, bohužel dost z nich bylo nesmyslných. Díky Veronice získaly mé finance řád a možnost růst a ne jen tak ležet ladem. Všem doporučuji svěřit finance někomu, kdo práci dělá s vášní a dobře, tak jak Veronika.

  Adéla Voráčková

  sportovkyně

Spolupracuji

Chcete se stát jedním z mých spokojených klientů?

+420 724 570 058