O mně

Mým podnikatelským snem je co nejvíce pozitivně ovlivnit finanční gramotnost v České republice. Chci, aby lidé přemýšleli nad svými těžce vydělanými penězi a aby k tomu využívali služeb bezplatného a nezávislého poradenství.

Zároveň chci docílit toho, aby tato služba byla rozšířená a dostupná všem. Přála bych si, aby naše profese byla vnímána jako prestižní a uznávaná, protože za ní nestojí malichernost, ale naopak upřímná touha pomoci.

Sama moc dobře vím, jaké to je, když člověk své finance neřeší, nemá je pod kontrolou a často platí za nesmysly. I u mě to takhle kdysi bohužel vypadalo, jen jsem si to zjevně neuvědomovala. Pak mi ale jedno setkání změnilo pohled na finance jako takové a vlastně i na život.

Po pár schůzkách s finančním poradcem jsem věděla, že jsem v dobrých rukou. Zjistila jsem, co mám dělat proto, aby mé finance měly řád a ubíraly se správným směrem. Neskutečně se mi ulevilo, a to jak finančně, tak psychicky. Hlavní pro mě ovšem bylo to, jak mě tento obor nadchnul. Najednou jsem věděla, že tohle je cesta, kterou se chci dál ubírat.

A právě proto podnikám v tomto oboru. V oboru, který má smysl a lidem pomůže v jejich běžném životě. Chci, aby se klienti měli lépe a aby jejich finance, díky našim schůzkám, zamířily směrem k finanční svobodě.

Díky trpělivosti, vložené péči, neustálém vzdělávání a práci na sobě samotné se o Vás dokážu dlouhodobě postarat, ať už jste v jakékoli životní etapě.
omne-min

Chcete, aby bylo o Vaše peníze dobře postaráno?

+420 724 570 058