Kariéra

Největšího úspěchu ve finančním světě dosáhnou podnikatelé. Podnikání není schopnost, se kterou se člověk rodí, ale dovednost, kterou se učí.

Již od dětství mě bavilo dělat radost druhým a hlavně jim pomáhat. Díky lásce k vaření a pečení vím, že každá práce potřebuje dostatečnou trpělivost a péči, aby výsledek stál za to. To se snažím promítnout i ve své kariéře a podnikání.

Gastronomii jsem se chtěla věnovat i po kariérní stránce, ale nakonec mě život zavedl do korporátní firmy, kde jsem pracovala dalších 6 let. Díky práci právě v korporátu jsem získala velmi cenné zkušenosti z hlediska financí a budování vztahu se zákazníky. Poslední roky jsem vedla svůj vlastní team – právě to mi ale pomohlo k tomu uvědomit si, že stále pracuji pro někoho. A to jsem chtěla změnit.

Právě v oboru financí, který mě nadchnul, jsem spatřila příležitost k podnikání a splnění si svého snu. Se zkušenostmi z korporátu a silným zázemím v podobě Partners vím, že dokážu nabídnout svému týmu tu nejlepší péči.

Chceš se taky osamostatnit - časově i finančně?

Přidej se do týmu, pokud…

Pokud jsi takový člověk, můžeš mi zavolat na tel.: +420 724 570 058 či zaslat e-mail s CV na adresu: veronika.vichova@partners.cz

Největšího úspěchu a finanční svobody dosahují ve svých životech podnikatelé. Máte-li ambice, chcete se zdokonalovat a plnit si sny, tak právě podnikání ve financích je pro vás tou nejlepší variantou. A se mnou se všemu naučíte a nastartujte svou kariéru.

Chcete se stát jedním z mých úspěšných kolegů?

+420 724 570 058